Spelen, leren en ontdekken

Het Team

Er werken één directielid, 16 groepsleerkrachten, één onderwijsassistent, twee intern begeleiders, één conciërge, één administratief medewerker en drie vaste vrijwilligers op Het Speleon. Hieronder zie je een actuele foto van ons schoolteam eind vorig jaar.
Daaronder worden alle personeelsleden met hun functie/taak voorgesteld, de dagen dat ze werkzaam zij en hun emailadres.
Als je op de naam van de medewerker klikt, stelt de medewerker zich kort voor.




Directie


Luc Schouten
Directeur
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413 332 337
Mobiel: 06-51130898
l.schouten@kiemuden.nl

Unit coördinatoren



Chimène Nooijen 
Unitcoordinator Onderbouw                  
Tel.: 0413-332 337
c.nooijen@kiemuden.nl
          Esther van Ras 
Unitcoördinator Middenbouw
Tel.: 0413-332337                      
e.vanras@kiemuden.nl                                                       
   

Martje van den Broek
Unitcoördinator Bovenbouw                             
Tel.: 0413-332337
m.vandenbroek@kiemuden.nl
           


Groepsleerkrachten

 

Fenna Roos
Leerkracht groep 1/2a                                                         
ma -di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
f.roos@kiemuden.nl
        

Nathalie Massoeurs
Leerkracht groep 1/2b
ma - di - do - vr
Tel.: 0413-332337
n.massoeurs@kiemuden.nl    

  Chimène Nooijen
Leerkracht groep 2/3
do - vr
Tel.: 0413-332337                                              
c.nooijen@kiemuden.nl
           Paul Huijden
Leerkracht groep 3/4
ma - di - do - vr
Tel.: 0413-332337
p.huijden@kiemuden.nl
Dimphy Rovers                                            
Leerkracht groep 2-3
ma - di 
tel.: 0413332337
d.rovers@kiemuden.nl

  Maartje Elbers                                                 
afstudeerder 2017-2018
ma - di - wo
Tel. 0413-332337
m.elbers@kieumuden.nl
Miranda van der Sangen
Leerkracht groep 4                            
wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
m.vandersangen@kiemuden.nl
Maarten Heijmeriks
Leerkracht groep 4
ma-di - wo 
Tel.: 0413-332337
m.heijmeriks@kiemuden.nl
Esther van Ras
Leerkracht groep 5-6
wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
e.vanras@kiemuden.nl

Lisette Mikkers
Leerkracht groep 5/6
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337
l.mikkers@kiemuden.nl
Irma van Delst
Leerkracht groep 5
ma - di - wo - do
Tel.: 0413-332337
i.vandelst@kiemuden.nl
Lonneke Schuurmans
Leerkracht groep 5
do - vr
Tel.: 0413-332337
l.schuurmans@kiemuden.nl

Denise Baakman
Leerkracht groep 6/7
di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
d.baakman@kiemuden.nl
Carmi Mulders
Leerkracht groep 6/7
ma - di
Tel.: 0413-332337
c.mulders@kiemuden.nl
Marlou Biemans
Leerkracht groep 7/8a
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
m.biemans@kiemuden.nl

Milona van den Hazelkamp
Leerkracht groep 7-8b
wo-do-vr
Tel.: 0413-332337 
m.vandenhazelkamp@kiemuden.nl
Martje van den Broek
Leerkracht groep 7-8b
ma-di
Tel.: 0413-332337
m.vandenbroek@kiemuden.nl
Maartje Elbers
Leerkracht in Opleiding
ma - di - wo in groep 3/4
Tel.: 0413-332337 
m.elbers@kiemuden.nl


Onderwijsassistent

Wendy Brugmans 
Onderwijsassistent
ma - di
Tel.: 0413-332337
w.brugmans@kiemuden.nl                   

Remedial Teacher en rugzakbegeleider


Ely Pennings
Remedial Teacher en Expert Taal       
ma - do
Tel.: 0413-332337
e.pennings@kiemuden.nl

Intern begeleiders

  Carmi Mulders
Intern begeleider groep 5 t/m 8
di - wo - do
Tel.: 0413-332337
c.mulders@kiemuden.nl                                           
Lonneke Schuurmans
Intern begeleider groep 1 t/m 4
ma - di - do
Tel.: 0413-332337
l.schuurmans@kiemuden.nl                            

Conciërge

Remi Hermes
Conciërge
ma - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337                                               
           

Vrijwilligers

Obeeda El Nassar
vrijwilliger                                                                   


Mark Vialle
vrijwilliger - administratie                                    
do

  Ad van Duijnhoven
  vrijwilliger                                                       
  wo
           
                             

Contact

Basisschool Het Speleon
Klarinetstraat 4
5402 BE Uden
hetspeleon@kiemuden.nl
0413-332337

Routeplanner >

Foto

Groep 5/6 Groep 4
Groep 5 Groep 4
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links