Spelen, leren en ontdekken

Het Team

Er werken één directielid, 16 groepsleerkrachten, één onderwijsassistent, twee intern begeleiders, één conciërge, één administratief medewerker en twee vaste vrijwilligers op Het Speleon. Hieronder zie je een actuele foto, waarna alle personeelsleden met hun functie/taak worden voorgesteld, de dagen dat ze werkzaam zij en hun emailadres.
Als je op de naam van de medewerker klikt, stelt de medewerker zich kort voor.


Directie

Lambert van der Ven
Directeur
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413 332 337
Mobiel: 06-41397221
l.vanderven@kiemuden.nl

Unit coördinatoren

Chimène Nooijen 
Unitcoordinator Onderbouw 
Tel.: 0413-332 337
chimene.nooijen@hetspeleon.nl  
          Esther van Ras 
Unitcoördinator Middenbouw
Tel.: 0413-332337          esther.vanras@hetspeleon.nl
   

Martje van den Broek
Unitcoördinator Bovenbouw          
Tel.: 0413-332337
martje.vandenbroek@hetspeleon.nl  
           


Groepsleerkrachten

 

Miranda van der Sangen
Leerkracht groep 1/2a
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337
miranda.vandersangen@hetspeleon.nl

Fenna Roos
Leerkracht groep 1/2a (inval)
do - vr
Tel.: 0413-332337
fenna.roos@hetspeleon.nl 

       
        Chimène Nooijen
Leerkracht groep 1/2a
do - vr
Tel.: 0413-332337
chimene.nooijen@hetspeleon.nl
Nathalie Massoeurs
Leerkracht groep 2/3c
ma - di - do - vr
Tel.: 0413-332337
nathalie.massoeurs@hetspeleon.nl       
        Paul Huijden
Leerkracht groep 2/3
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
paul.huijden@hetspeleon.nl 
Ad van Duijnhoven
Leerkracht groep 4
ma
Tel.: 0413-332337
ad.vanduijnhoven@hetspeleon.nl
Maarten Heijmeriks
Leerkracht groep 4
di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
maarten.heijmeriks@hetspeleon.nl
Esther van Ras
Leerkracht groep 6
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337
esther.vanras@hetspeleon.nl
Ad van Duijnhoven
Leerkracht groep 6/7
wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
ad.vanduijnhoven@hetspeleon.nl
Irma van Delst
Leerkracht groep 5
ma - di - wo - do
Tel.: 0413-332337
irma.vandelst@hetspeleon.nl
Lonneke Schuurmans
Leerkracht groep 6
wo - do - vr
Tel.: 0413-332337
Lonneke.schuurmans@hetspeleon.nl
Vincent Verstraten
Leerkracht groep 6/7
ma - di- vr
Tel.: 0413-332337
vincent.verstraten@hetspeleon.nl
Carmi Mulders
Leerkracht groep 7/8
wo - do
Tel.: 0413-332337
carmi.mulders@hetspeleon.nl
Marlou Biemans
Leerkracht groep 7/8
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337marlou.biemans@hetspeleon.nl

Milona van den Hazelkamp
Leerkracht groep 8
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337 milona.vandenhazelkamp@hetspeleon.nl
Martje van den Broek
Leerkracht groep 8
do - vr
Tel.: 0413-332337
martje.vandenbroek@hetspeleon.nl
Sofieke School
Leerkracht in Opleiding
ma - di - wo in groep6
Tel.: 0413-332337 sofieke.school@hetspeleon.nl


Onderwijsassistent

Wendy Brugmans 
Onderwijsassistent
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337
wendy.brugmans@hetspeleon.nl

Remedial Teacher en rugzakbegeleider

Ely Pennings
Remedial Teacher en Expert Taal       
ma - do
Tel.: 0413-332337
ely.pennings@hetspeleon.nl

Intern begeleiders

  Carmi Mulders
Intern begeleider groep 5 t/m 8
di - wo - do
Tel.: 0413-332337 carmi.mulders@hetspeleon.nl
Lonneke Schuurmans
Intern begeleider groep 1 t/m 4
ma - di - wo
Tel.: 0413-332337
Lonneke.schuurmans@hetspeleon.nl

Conciërge

Remi Hermes
Conciërge
ma - di - wo - do - vr
Tel.: 0413-332337                        
           

Vrijwilligers

Obeeda El Nassar
vrijwilliger                                 


Mark Vialle
vrijwilliger - administratie            
do
Wieke van Zoggel                      
vrijwilliger - onderwijs
ma - di
           
                             

Contact

Basisschool Het Speleon
Klarinetstraat 4
5402 BE Uden
hetspeleon@kiemuden.nl
0413-332337

Routeplanner >

Agenda

17 juli -  Zomervakantie
29 juli -  Juf Lisette jarig!
06 augustus -  Meneer Vincent jarig
17 augustus -  Juf Nathalie jarig
Jaaragenda >

Foto

170707 Afscheid meneer Vincent (46) 170707 Afscheid meneer Vincent (44)
170707 Afscheid meneer Vincent (45) 170707 Afscheid meneer Vincent (43)
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links